Mając na uwadze szczególną okazję jaką jest zawarcie związku małżeńskiego przez dwoje ludzi, obsługując część muzyczno-artystyczną podczas przyjęcia weselnego, czuję się wyróżniony mogąc uczestniczyć we wspólnym świętowaniu tego wielkiego wydarzenia.

Zabawy weselne to sól udanego ślubu. Dlatego należy zaplanować je z najwyższą precyzją. Odpowiednia oprawa, tańce weselne, dj czy wodzirej to podstawa sukcesu. Pamiętaj, że dobre gry, wspólna zabawa podczas wesela mogą zdziałać cuda nawet przy trudnych gościach.

Na pierwszym spotkaniu z narzeczonymi staram się uzyskać jak najwięcej informacji o ich oczekiwaniach i marzeniach. Rozmawiamy o lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie aby wstępnie zaplanować rozłożenie sprzętu muzyczno-prezentacyjnego i oświetlenia, a przede wszystkim ocenić możliwości zorganizowania tańców i zabaw weselnych, które wymagają odpowiedniej przestrzeni.

Podczas spotkania z narzeczonymi, słucham, pytam i zapisuję zdobyte informacje żeby móc zasugerować scenariusz przyjęcia, dopasować odpowiednie gry i zabawy do charakteru pary młodej i zaproszonych gości, a przede wszystkim dobrać i zaproponować właściwe utwory muzyczne.

Ostateczna decyzja z mojej strony o podjęciu się obsługi muzycznej, zapada po wstępnej akceptacji przez parę młodą zarysu programu weselnego (przesyłam wersję elektroniczną do akceptacji lub korekty). Akceptację warunków i oczekiwań oraz ostateczną rezerwację terminu usługi, dokonuję poprzez obustronne podpisanie umowy weselnej.

Ponowny kontakt z narzeczonymi, odbywa się zazwyczaj nie później niż tydzień przed ślubem kiedy to staram się dopasować scenariusz do organizacji i godzin wydawania posiłków, potwierdzonej ilości gości oraz innych elementów, które pojawiają się na bieżąco. Po tym spotkaniu kolejny raz widzimy się dopiero w drzwiach lokalu weselnego witając wszystkich tradycyjnym marszem weselnym.

                 

Podczas swojej pracy kieruję się kilkoma ważnymi zasadami:
1) Staram się zawsze wychodzić do gości niezależnie od usytuowania, dzięki czemu podawane informacje są bardziej czytelne (zdarza się, że przekazuję różne komunikaty organizacyjne, prezentuję otrzymane dedykacje, a przede wszystkim zachęcam do wspólnej zabawy), a goście łatwiej oswajają się z moją obecnością,
3) Pamiętam aby podczas wiązanek znajdowały się utwory pozwalające zatańczyć tradycyjne tańce weselne takie jak polki, walczyki, tanga oraz aby były odpowiednio wkomponowane w całość bloków muzycznych,
4) Szukam i eksponuję naturalnych wodzirejów spośród gości weselnych, pozwalając im wprowadzić odpowiednią atmosferę i podtrzymać zabawę weselną,
5) Nie zmuszam, ale delikatnie zachęcam gości do czynnego uczestnictwa w proponowanych zabawach, pamiętając o tym aby nie przesadzić z ich ilością, a przede wszystkim o tym aby podczas zabawy nikt nie poczuł się ośmieszony lub zawstydzony,
6) W miarę możliwości staram się realizować specjalne muzyczne życzenia gości weselnych i chętnie prezentuję dedykacje (nie przyjmując za to dodatkowych gratyfikacji od gości weselnych),
7) Ściśle współpracuję z obsługą zajmującą się gastronomią, aby dostosować się do założonych terminów posiłków oraz zachęcać gości do korzystania z nich,
8) Podczas prowadzonych przeze mnie imprez weselnych, staram się dbać o śpiewanie, wciągając gości do zabawy wokalnej przy stołach i nie tylko, a odwagę i szczególne talenty artystyczne wybranych uczestników nagradzam gromkimi brawami, obiecując szybką światową karierę.

                 

Poniżej przedstawiam Państwu ofertę, prezentera muzycznego i wodzireja, prowadzenia imprezy weselnej.

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem.

Ważnym elementem udanego wesela jest stosownie dobrana muzyka.

Pomogę państwu w wyborze repertuaru z różnych gatunków muzycznych, największych przebojów wylansowanych przez znanych wykonawców od lat 60, 70, 80, 90 po aktualne hity dostosowane gustom dla młodego i starszego pokolenia gości.

Na spotkaniu z narzeczonymi uzgadniam przebieg uroczystości: rodzaj powitania, wybór utworu na pierwszy taniec, rodzaj i ilość zabaw weselnych, konkursów prezentowanych w trakcie wesela i na oczepinach.

Przykład tradycyjnego przebiegu wesela:

- Powitanie Nowożeńców
- Toast "Sto Lat"
- Obiad
- Pierwszy taniec Młodej Pary
- Część taneczna (korowody, zabawy weselne i konkursy) z przerwami na posiłki
- Podziękowania dla Rodziców
- Oczepiny
- Tort weselny
- Dedykacje muzyczne i zabawa do białego rana

Dodatkową muzyczną atrakcją może być coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wspólnym śpiewaniu znanych przebojów, czyli weselne karaoke.

Dbam o dobrą atmosferę i potrafię porwać wszystkich gości do zabawy. Ponadto wychodzę z mikrofonem do ludzi, inicjuję toasty, prowadzę gry i inne obrzędy.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie jest również ważnym elementem imprezy weselnej. Moje oświetlenie dodatkowo ubarwi i rozjaśni każdą imprezę, a profesjonalny sprzęt nada odpowiednie brzmienie. Dobór sprzętu dostosowuję do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu.

Cena za oferowane usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju, czasu trwania, atrakcji, miejsca oraz terminu obsługiwanej imprezy weselnej.

Terenem wykonywania mojej działalności jest północno-wschodnia część Polski, ale mogę dojechać praktycznie w każde miejsce w kraju. Tak więc impreza, na którą zostanę zaproszony może odbyć się wszędzie, gdzie jest prąd i można dojechać samochodem.

Posiadam współpracujących ze mną kamerzystów, a także służę radą przy poszukiwaniu lokalu.

Jeśli chcecie państwo otrzymać informacje o:
- profesjonalnym i tanim przygotowaniu wesela
- scenariuszach, zabawach, repertuarze weselnym
- cenniku, karcie weselnej, toastach, podziękowaniach
- oczepinach, pierwszym tańcu, planie i obsłudze weselnej
To proszę o kontakt mailowy.