Nazywam się Marcin i mam 26 lat. Muzyką interesuję się od najmłodszych lat. Staram się łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zajmuję się oprawą muzyczną i oświetleniową różnego rodzaju imprez okolicznościowych, głównie wesel.

Posiadam szerokie kontakty w branży muzycznej z wieloma cenionymi prezenterami muzycznymi z regionu jak i kraju, również z zespołami muzycznymi występującymi na scenach w całej Polsce.

W każdą imprezę wkładam maksimum zaangażowania, i staram się w odpowiedzialny i profesjonalny sposób wszystko przeprowadzić.

Jestem osobą, która obsługuje imprezę w sposób nowoczesny lub tradycyjny. Oprócz muzyki prowadzę imprezę przez mikforon oraz organizuję konkursy i zabawy. Jestem otwarty na wszelkie pomysły.

Staram się zrealizować każde, nawet nietypowe pomysły na uatrakcyjnienie każdej imprezy i zaspokoić najwybredniejsze gusta klientów.

Oferuję swoim klientom szeroką gamę usług wykonywanych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu po atrakcyjnej cenie.

                 

Korzystam z legalnie nabytych, oryginalnych płyt kompaktowych. Muzyki nie odtwarzam z laptopa. Nie używam nielegalnych i fatalnie nagranych (ze względu na znaczną kompresję) plików mp3. Jestem prawdziwym prezenterem muzycznym, a nie tylko myszko klikaczem. Pracuję wyłącznie na sprzęcie z najwyższej półki, renomowanych i uznanych na świecie firm branży muzycznej.

Mam nadzieję , że załączone materiały na stronie internetowej spotkają się z  zainteresowaniem, a ich zawartość zaprezentuje bogate doświadczenie, zaangażowanie i wysoki standard moich usług.