Muzyka na imprezie to sprawa najważniejsza, a dobra oprawa muzyczna, to świetna zabawa. Jako prezenter odtwarzam wyłącznie oryginalne znane przeboje, co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz w oryginalnym wykonaniu.

Muzyka jaką oferuję na imprezę to bardzo bogaty repertuar trzech pokoleń od szalonych lat 60 przez utwory z lat 70 i 80, aż po najnowsze hity lansowane przez stacje radiowe. Nie ograniczam się do konkretnego gatunku, i prezentuję każdy styl muzyczny. Mój zbiór płyt zawiera niezliczoną ilość światowych i polskich hitów, od muzyki współczesnej przez biesiadę, po hity starszego pokolenia i disco polo.

Na imprezie staram się prezentować muzykę łączącą pokolenia, i na bieżąco dostosowuję klimaty muzyczne do bawiących się osób, które również mają wpływ na charakter imprezy przez to, że mogą zadedykować ulubiony utwór wybranej osobie. Dbam o to, aby prezentowane nagrania były najbardziej znanymi przebojami polskiej i światowej estrady, dzięki czemu każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie.

Jestem w stanie zaprezentować niemal każdą piosenkę w przeciwieństwie do na przykład zespołu weselnego, który ściśle trzyma się określonego repertuaru, nie zawsze bogatego. Ponadto nie robię długich przerw, dlatego każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę.

W trakcie przerw na gorący posiłek prezentuję utwory wolne, instrumentalne oraz na życzenie toasty lub biesiadne śpiewanie. Podczas gorących posiłków, czy krótkich przerw proponuję muzykę rozluźniającą w zależności od upodobań i gości.

                 

Na podstawie swojego doświadczenia wiem, przy jakich piosenkach najchętniej i najlepiej bawią się goście. Mimo to nie korzystam z żadnego sztywnego repertuaru, tylko dobieram muzykę na bieżąco, obserwując to, co dzieje się na parkiecie. Staram się zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta. Jeśli to możliwe realizuję każde, nawet nietypowe pomysły na uatrakcyjnienie każdej imprezy.

Na koniec słów kilka o prawach autorskich na imprezach. Jak wiadomo podczas takich zabaw, prezenter muzyczny jest osobą publiczną, nie pracuje za darmo i nie jest gościem w świetle prawa. W tym przypadku musi w pełni przestrzegać praw autorskich i pokrewnych. Praktyka pokazuje, że w większości imprez opłaty autorskie pokrywa organizator imprezy, lub w przypadku wesela właściciel lokalu, chyba że w umowie z nowożeńcami jest inaczej, i to oni rozliczają się z odpowiednimi organizacjami. Koszty wahają się od 100 do 200 złotych w zależności od wielkości imprezy.