Organizując imprezę, należy dokładnie zaplanować jej przebieg. Unika się w ten sposób niepotrzebnego stresu i pytań w stylu: Ciekawe, jak to będzie?.

Jako prezenter muzyczny gwarantuję profesjonalną oraz kompleksową obsługę imprez, ceny do negocjacji, każdy rodzaj muzyki, doświadczenie, własny sprzęt, nagłośnienie, światła, transport, pozytywną energię.

Podczas spotkania z klientem dokładnie ustalam preferencje muzyczne oraz styl, w jakim ma być prowadzona impreza. W efekcie powstaje scenariusz dostosowany do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy.

Oczywiście nie można zapomnieć o upodobaniach bawiących się osób. W każdej chwili jest możliwość korygowania swojego scenariusza, nawet w trakcie imprezy.

Swoją pracę traktuję bardzo poważnie, zawsze staram się być odpowiednio wcześnie przed imprezą. Stawiam na punktualność i niezawodność. Ogromną satysfakcję sprawia mi moment, gdy klienci na koniec dziękują i są szczęśliwi.

                 


Najważniejszym elementem udanej imprezy jest muzyka. Z nią właśnie kojarzymy później nasze wrażenia z zabawy. Repertuar muzyczny prezentowany przeze mnie dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów obecnych osób, w każdym momencie goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Dużym plusem jest fakt, że odtwarzane utwory są w wykonaniach oryginalnych i wersjach, takich jakie znamy i lubimy. Na imprezach staram się prezentować muzykę łączącą pokolenia, wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne.

Repertuar muzyczny dobieram do potrzeb danej imprezy, jak również do przedziału wiekowego uczestników. Pełnię również rolę wodzireja i mogę zapewnić konkursy, koncert karaoke oraz świetną zabawę i miłe wspomnienia.

Do pracy wykorzystuję najnowszą aparaturę nagłośnieniową i profesjonalny sprzęt wraz z oświetleniem, aby zapewnić wysoki poziom odbioru i jakości dźwięku, do którego przywiązuję specjalną uwagę. Efekty wizualne i oświetlenie mają także bardzo duże znaczenie.

Przy prowadzeniu imprezy świetnie się bawię, a energia, którą w ten sposób przekazuję publiczności sprawia, że impreza zmienia się w niezwykłe show. Jestem kreatywny, otwarty na wszelkie propozycje i ciekawe zlecenia związane z oprawą muzyczną i oświetleniową.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym cennik, scenariusze imprez, proponowane zabawy i konkursy, proszę o kontakt mailowy.

                 


Poniżej przedstawiam Państwu ofertę, prezentera muzycznego i wodzireja, prowadzenia imprezy studniówkowej.

Mając na uwadze szczególną okazję jaką jest Studniówka, obsługując część muzyczno-artystyczną, czuję się wyróżniony mogąc uczestniczyć we wspólnym świętowaniu tego wielkiego wydarzenia.

Wszystko zaczyna się zawsze od powitanie wszystkich zebranych przez samorząd uczniowski. Kolejny punkt to podziękowania, podczas których wręczane są kwiaty dla dyrekcji i wychowawców poszczególnych klas. Następnie odbywają się przemówienia dyrekcji, i ewentualnie grona pedagogicznego. Potem przechodzi się do poloneza. Jest kilka do wyboru, oczywiście odpowiednio wydłużonych specjalnie na tą okazję. Na kilka tygodni przed imprezą wersję, która zostanie odtworzona zleceniodawca przekazuje zleceniobiorcy.

Po polonezie inicjatywę przejmuje prezenter muzyczny. W tym czasie najczęściej wykonywane są zdjęcia grupowe poszczególnych klas. Po sesji fotograficznej zaczyna się zabawa do białego rana.

Ze względu na szerokie grono młodzieży, na imprezę studniówkową przygotowuje się specjalny repertuar tak aby pogodzić gusta wszystkich. Repertuar taki (propozycje utworów, gatunki muzyczne) zleceniodawca dostarcza zleceniobiorcy, najlepiej zaraz po podpisaniu umowy o wykonanie usługi muzycznej. Odtwarza się wszystko to co jest znane i dobre. Oczywiście pomagam w wyborze repertuaru z różnych gatunków muzycznych, największych przebojów wylansowanych przez znanych wykonawców od lat 60, 70, 80, 90 po aktualne hity lansowane przez stacje radiowe.

Oczywiście nie można zapomnieć o upodobaniach bawiących się osób. W każdej chwili jest możliwość korygowania swojego scenariusza, nawet w trakcie imprezy. Można poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Podczas zabawy jeśli na parkiecie pojawia się kadra nauczycielska, są specjalne dedykacje, a także utwory muzyczne. W porozumieniu z kuchnią ogłaszane są przerwy na kolejne gorące dania.

Staram się zawsze wychodzić do osób bawiących się, niezależnie od usytuowania, dzięki czemu podawane informacje są bardziej czytelne (zdarza się, że przekazuję różne komunikaty organizacyjne, prezentuję otrzymane dedykacje, a przede wszystkim zachęcam do wspólnej zabawy), a wszyscy łatwiej oswajają się z moją obecnością. Szukam i eksponuję naturalnych wodzirejów spośród bawiących się osób, pozwalając im wprowadzić odpowiednią atmosferę i podtrzymać zabawę.

Podczas studniówki prowadzone są różne zabawy i konkursy, w tym pokazy tańca, wybory króla i królowej balu (najczęściej po północy), karaoke, wszystko oczywiście w zależności od towarzystwa i wcześniejszych ustaleń. Nie zmuszam, ale delikatnie zachęcam do czynnego uczestnictwa w proponowanych zabawach, pamiętając o tym aby nie przesadzić z ich ilością, a przede wszystkim o tym aby podczas zabawy nikt nie poczuł się ośmieszony lub zawstydzony.

Do pracy wykorzystuję najnowszą aparaturę nagłośnieniową i profesjonalny sprzęt wraz z oświetleniem, aby zapewnić wysoki poziom odbioru i jakości dźwięku, do którego przywiązuję specjalną uwagę. Efekty wizualne i oświetlenie mają także bardzo duże znaczenie.

Przy prowadzeniu imprezy świetnie się bawię, a energia, którą w ten sposób przekazuję publiczności sprawia, że impreza zmienia się w niezwykłe show.